Робота в якій можна проявити свої здібності
Ми цінуємо ентузіазм і сміливі ідеї кожного співробітника в усіх сферах. Проявіть і ви себе.

Дизайн

Все життя полюбляєш мистцетво?  Знаєш фотошоп з 4 класу? Вмієш робити круті анімації в Афтер Ефектс? Вивчаєш Сінема 4д? Давай разом реалізовувати проекти які викликають емоції.

Таргетинг

Знаєш кому продати парасольку в сонячний день та як на Алясці продати лід? Можеш побудувати стратегію продажів через фейсбук та прорахувати ROI? Готові створювати стратегії для реаліхації KPI? Напиши нам.

Копірайтинг

Не ділом, а словом. Вмієте розмовляти мовою аудиторії? В двох реченях можете переконати клієнта купити ваш продукт? Пишете рекламні тексти наше Шевченко? Тоді швидше долучайся до нас.

Проект менеджмент

Керуйте командою, спілкуйтесь з клієнтом реалізовуйте надзвичайні проекти. Якщо ви полюбляєте вирішувати складні завдання та постійно шукаєто легкі рішеня складних ситуацій, ця позиція для вас.

Human Capital

Якщо ти полюбляєш спілкування з людьми. Вмієш мотивувати та надихати. Ти вмієш слухати, спостерігати та аналізувати? Наша команда чекає на тебе.

Продажі та розвиток бізнесу

Не любиш рутину? Спілкування та пошук підходу до клієнтів в тебе викликають позитивні емоції? Можеш переконати клієнта за 1 хвилину? Напиши нам.

Маркетинг

Ти креативний та цілеспрямований? Вмієш створювати та реалізовувати креативні стратегії? Ми шукаємо людину яка розкаже про нас всьому світу

 

Операційна діяльність

Полюбляєш таблиці? Запиваєш бізнес моделі на сніданок? Любиш дисципліну та відповідальність? Ти знаєш що потрібно робити, коли ніхто не знає? Ми тебе знайшли.

Ми завжди у пошуках справжніх талантів.

Якщо в тебе є класні ідеї, напиши нам…