В епоху Ренесансу митці створювали надзвичайні скульптури, а в епоху Digital ми просуваємо надзвичайні бренди.

Ми — креативна компанія в сфері діджитал-маркетингу, якій вдалося налагодити плідну співпрацю та дружбу з такими брендами та компаніями як: Yarych, Lovare, Ferrara, Veneto, Чорна Карта, Ambassador Fresh, KAN, Тульчин, Tetris Hall, UNIT.Home, Файна Таун та багато інших.

Будуємо продажі через інтернет. Розробляємо й розміщуємо рекламу, створюємо та розвиваємо сайти. Впроваджуємо бренд-комунікацію, контролюємо ключові показники всього ланцюжка: реклама → сайт → колл-центр → офіси → продаж → повторні продажу → прибуток.

Спеціалізуємося на комплексних проєктах. Об’єднуємо інформаційні технології, дизайн і бізнес. Розробляємо стратегію та відповідаємо за її реалізацію.

Основа команди – проєкт-менеджер, який об’єднує ролі маркетолога, менеджера проєкту, аналітика, проектувальника і копірайтера. Проєкт-менеджер працює над обмеженою кількістю проєктів – це знімає конфлікт пріоритетів та забезпечує можливу глибину занурення в проєкт.

Комунікацію з клієнтом веде менеджер. Він збирає інформацію, погоджує рішення, впроваджує процеси і системи. Формат: від 2 зустрічей/ скайп-коллів в місяць до 3 повних днів у клієнта в тиждень.

Проект менеджер – архітектор проєктів: розробляє стратегії, допомагає стратегам та менеджерам, контролює процеси і ставить планку якості.

Виступаємо кваліфікованим замовником. Залучаємо для реалізації проєктів програмістів, верстальників, дизайнерів, фахівців з SEO та SMM – штатних, позаштатних і співробітників клієнта. Співпрацюємо з студіями, агентствами та рекламними мережами.

На перше місце ставимо інтереси проєктів. На другому місці – інтереси людей: співробітників агентства і клієнтів без явного пріоритету між ними. На третьому місці – гроші, як оцінка корисності нашої роботи і засіб досягнення цілей.

Агентство існує, щоб сильні фахівці будували успішні проєкти для кращих клієнтів. Реалізація цієї місії часто означає незгоду на компроміси і суворий відбір, як співробітників, так і клієнтів. Але воно того варте.

Працюємо з 2015.

ЩО МИ РОБИМО

Рекламні кампанії 

Створення та реалізація рекламних кампаній

У вас є чітке бачення й розуміння бізнес-моделі та KPI, але ви не знаєте, що робити з цим далі? Всього один клік і над вашим проєктом ми працюємо спільно – Ви, як власник бізнесу та наші бренд-менеджер й маркетолог. Занурюємося в усі бізнес-процеси, аналітику, детально вивчаємо аудиторію та конкурентів.

Креативи

Створення та реалізація емоційного контенту.

Емоції – саме те, чим ми керуємося, коли хочемо візуально покращити ваш бренд.
Ми створюємо по-справжньому ефективні та унікальні ідеї з якісним втіленням для будь-яких носіїв та масштабів. Від хайпового мема до унікального фірмового стилю. Наша команда не тільки створює контент, але й продюсує зйомки, cтворює креативні фото та відео, які надалі будуть говорити за самий бренд.

Діджитал кампанії

Реалізація бізнес-цілей за допомогою
онлайн-інструментів

Ми проти реклами заради реклами. Тому застосовуємо комплексний підхід: будуємо стратегію на основі цілей і ресурсів та використовуємо всі інструменти для онлайн-просування, які відомі сьогодні.