Ми генеруємо креативні рішення у всіх їхніх проявах, від створення контенту та комплексного SMM-ведення акаунтів до великих рекламних кампаній та продакшну.

Любов живе більше, ніж 3 роки.

Ми працюємо над стосунками з клієнтами партнерами, тому найчастіше повторно виграємо тендери та продовжуємо плідну співпрацю з року в рік. Ми разом і в горі, і в радості.

Relax, take it easy.

Нас не потрібно штурхати 🙂 Ми ініціативні та креативні, і залюбки проводимо вечори, думаючи про вас.

Don’t wear that dress twice.

Ми знаходимо підхід та індивідуальні рішення для кожного. Не повторюємось, а щоразу вигадуємо нове, тому що дууууже вас любимо.

Нам довіряють

NORDLEAF сьогодні

15

проєктів

5

років

Україна та США

Працюємо на ринках

9/10

Індекс підтримки споживача

3 роки

Середня тривалість проєкту

Київ та Чернівці

Наші офіси працюють

ЩО МИ РОБИМО

Рекламні кампанії 

Створення та реалізація рекламних кампаній

У вас є чітке бачення й розуміння бізнес-моделі та KPI, але ви не знаєте, що робити з цим далі? Всього один клік і над вашим проєктом ми працюємо спільно – Ви, як власник бізнесу та наш бренд-менеджер й маркетолог. Занурюємося в усі бізнес-процеси, аналітику, детально вивчаємо аудиторію та конкурентів.

Креативи

Створення та реалізація емоційного контенту.

Емоції – саме те, чим ми керуємося, коли хочемо візуально покращити ваш бренд.
Ми створюємо по-справжньому ефективні та унікальні ідеї з якісним втіленням для будь-яких носіїв та масштабів. Наша команда не тільки створює контент, але й продюсує зйомки, cтворює креативні фото та відео, які надалі будуть говорити за самий бренд.

Діджитал кампанії

Реалізація бізнес-цілей за допомогою
онлайн-інструментів

Ми проти реклами заради реклами. Тому застосовуємо комплексний підхід: будуємо стратегію на основі цілей і ресурсів та використовуємо всі інструменти для онлайн-просування, які відомі сьогодні.

Copyright © 2021 NORDLEAF LLC. All rights reserved.

Privacy Policy | Terms of Use